Filmy na DVD
  • Hurá za Kájou ! DVD 6 Skusme to znovu
    Hurá za Kájou ! DVD 6 Skusme to znovu

Caillou disk 6

Kód zboží: pošetka

Dětský animovaný seriál

  • Cena:68,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Hurá za Kájou ! DVD 6 Skusme to znovu

dětský animovaný seriál
Hurá za Kájou !
DVD 6
 

Jmenuji se Kája a jsem čtyřletý klučina, kterého ze všeho nejvíc baví prozkoumávat okolní svět. Hned, jak se ráno probudím, vyskočím na nohy a vydám se na dobrodružný průzkum. V kuchyni už na mě čekají moji milovaní rodiče a sestřička Rosie, se kterou se skvěle hraje třeba na indiány. Někdy jí sice trochu zlobím, ale nakonec se vždycky udobříme. Sotva si sednu ke stolu, už mi vyskočí na klín kocour Gilbert. Trochu žárlí na moje oblíbené hračky - medvídka Edu a dinosaura Rexyho, ale když mu dám mlíčko, všechno se spraví. Snídaně už končí a já jdu poznávat svět, který je každý den úplně jiný. Když se ke mě připojíte, určitě nebudete litovat. Slibuju!

1. část - Kája a automyčka (Caillou Goes to The Car Wash), Kája dobrodruh (Far Away Home), Vše co sníte (All You Can Eat), Kája ponocuje (Caillou Stays Up)
2. část - Zoo na zahradě (Backyard Zoo), Kája vetešníkem (Caillou's Scavenger Hunt), Příliš mnoho kuchařů (Too Many Cooks), Jahody (The Berry Patch)
3. část - Kájův kufřík (Caillou's Suitcase), Skusme to znovu (Try, Try Again), Padající listí (The New Leaf), Šťastný Nový rok (Happy New Year)

V českém znění: Eva Skalická, Valérie Zavadská, Antonín Navrátil, Tereza Chudobová, Eva Spoustová, Marcela Kyselová, Ladislav Županič, Julie Alexandridisová, Jiří Pondělíček ml., Marcela Bártová, Pavel Skalický

Obraz: barevný 4:3
Zvuk: český DD 2.0
Délka: 69 minut

 

Levné letecké záběry z drona

Kategorie
Náhodně vybráno

HARLEQUIN 4. dvd

Cena: 48,00 Kč

KRÁL DINOSAURŮ 25 na dvd

Cena: 49,00 Kč

HAZARDNÍ HRA film

Cena: 49,00 Kč
Svatební Rolls Royce

Prodáváme i na Slovensko

Ceny.Odpadneš.sk

Naposledy přidáno

LIMONADOVY JOE DVD

Cena: 98,00 Kč

Cena: 48,00 Kč

Cena: 59,00 Kč
Jsme také na FACEBOOKU

Nejprodávanější
Foto koutek na prode

Pronajímáme a prodáváme foto koutky. Více na www.fotokrabice.eu a na www.printeddesign.eu