Filmy na DVD
  • Hurá za Kájou ! DVD 3
    Hurá za Kájou ! DVD 3

Caillou disk 3

Kód zboží: pošetka

Dětský animovaný seriál

  • Cena:29,00 Kč
  • Původní cena:45,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Hurá za Kájou ! DVD 3 Ven z lesů

dětský animovaný seriál
Hurá za Kájou !
DVD 3
 

Jmenuji se Kája a jsem čtyřletý klučina, kterého ze všeho nejvíc baví prozkoumávat okolní svět. Hned, jak se ráno probudím, vyskočím na nohy a vydám se na dobrodružný průzkum. V kuchyni už na mě čekají moji milovaní rodiče a sestřička Rosie, se kterou se skvěle hraje třeba na indiány. Někdy jí sice trochu zlobím, ale nakonec se vždycky udobříme. Sotva si sednu ke stolu, už mi vyskočí na klín kocour Gilbert. Trochu žárlí na moje oblíbené hračky - medvídka Edu a dinosaura Rexyho, ale když mu dám mlíčko, všechno se spraví. Snídaně už končí a já jdu poznávat svět, který je každý den úplně jiný. Když se ke mě připojíte, určitě nebudete litovat. Slibuju!

1. část - Ptáček (The Little Bird), Tma (Lights Out), Kájova prohlídka (Caillou's Check Up), Doktor Kája (Calling Dr. Caillou)
2. část - Dýňový nákup (Pumpkin Patch Kid), Kája v rytmu (Caillou's Got Rythm), Udělej si sám (Do It Myself), Kájův výprodej (Caillou's Big Sale)
3. část - Jedna, dva, prásk! (One, Two, Boom!), Ven z lesů (Out of The Woods), Malování (House Paint) Kájovo díkůvzdání (Caillou's Thanksgiving)

V českém znění: Eva Skalická, Valérie Zavadská, Antonín Navrátil, Tereza Chudobová, Eva Spoustová, Ladislav Županič, Julie Alexandridisová, Jiří Pondělíček ml., Marcela Bártová, Pavel Skalický

Obraz: BAREVNÝ 4:3
Zvuk: český DD 2.0
Délka: 69 minut

 

Levné letecké záběry z drona

Kategorie
Náhodně vybráno

O KANAFÁSKOVI dvd

Cena: 49,00 Kč

Z ČESKÝCH POVĚSTÍ 3. cd

Cena: 58,00 Kč
Svatební Rolls Royce

Prodáváme i na Slovensko

Ceny.Odpadneš.sk

Naposledy přidáno

HALLOWEEN film

Cena: 98,00 Kč

Cena: 155,00 Kč
Jsme také na FACEBOOKU

Nejprodávanější
YouTube kanál

Podívejte se na náš nový kanál na YouTube.